Накладки на сходинки. Доріжка на сходи.


Відгуки покупців

Тут Ви можете ознайомитися з відгуками наших покупців або залишити свій.

Коментарі  

Елена
# Елена 15.02.2016, 09:36
Добрый день! Хотим сказать большое спасибо компании "Архитектура лестниц" за отличное качество проделаных работ, в том числе спасибо за очень качественные коврики на лестницу, которые обеспечивают безопастность ее использования и очень вписуются в интеръер. И отдельная благодарность Михаилу за соблюдение строков доставки и прекрасную установку.
Цитата
Мурад
# Мурад 16.09.2016, 15:43
Добрый день. Хочу выразить благодарность за ваш труд. Мне и моей семье очень понравились накладки на ступеньки, и цветом и качеством. Желаем вам дальнейших успехов и благодарностей от покупателей.
Цитата
Оксана
# Оксана 13.02.2017, 18:18
Доброго дня! Наша сім'я висловлює Вам щиру подяку за якісну роботу! Накладки на сходи, які Ви виготовили, зручні, практичні, створюють неповторний затишок і чудово доповнили наш інтер'єр! Спасибі Вам за уважне й відповідальне ставлення до клієнтів! Бажаємо Вам процвітання та успіхів! Дякую!!! :-)
Цитата
Наталія
# Наталія 01.10.2017, 23:44
Доброго дня! Щиро вдячні за накладки на сходи. Якість чудова,виглядає дуже красиво, а головне безпечно! Справжні професіонали! :-)
Цитата
Юлія
# Юлія 16.10.2017, 15:10
Доброго дня! Хочу залишити позитивний відгук і подякувати компанії за професійну роботу. Наші сходи тепер стали безпечні для нас і наших діток. Особливо були втішені якістю накладок на сходи, а також легкістю їх монтування. Довго вагалась чи замовляти таку річ через інтернет (висилали НП), але професіонал своєї справи-Михайло, пояснив як все розміряти і вийшло все супер. Інтер‘єр не зіпсували, а тільки додали затишку.
Ще раз дякуємо!
Цитата
Маргарита
# Маргарита 21.11.2017, 14:16
Добрый день! Хочу выразить свою благодарность за проделанную Вами работу.
Лестница преобразилась, а главное стала безопасной. Кроме того, хочу отметить, что оверлок выполнен очень качественно, а также хорошо подобран оттенок ниток. Замечательно дополняет интерьер, в доме стало гораздо уютнее и очень приятно ходить босиком. Отдельная благодарность за грамотную консультацию и помощь в подборе материала, цвета, а также формы накладок. Успехов Вам в работе и благодарных клиентов!
Цитата
Богдан
# Богдан 16.02.2018, 19:40
Дякую! Зроблено супер, якість чудова. Монтував сам, ніяких проблем! Буду ще звертатись і радити колегам.
Цитата
Тетяна
# Тетяна 04.10.2018, 18:07
Доброго дня. Вчора отримала посилочку із ковровими накладками і хочу залишити позитивний відгук. Щиро вдячна пану Михайлу, він майстер своєї справи, дуже приємний і толерантний у спілкуванні із своїми клієнтами. Сходинки набули приємного вигляду, стали безпечними і дуже легенько прикріплюються. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!! НЕПОШКОДУЄТЕ!!! Я обов‘язково буду робити замовлення тільки тут????????
Цитата
Тетяна
# Тетяна 04.10.2018, 18:22
Добрий день. Вчора отримала посилочку із ковровими накладками за яку Вам щиро вдячна... пан Михайло майстер свооєї справи , він дуже приємний і толерантний у спілкуванні із своїми клієнтами, допоможе вам у правильному виборі товару... сходинки набули гарного вигляду,а головне стали безпечними. Дуже легко встановлюються,я думаю, що і надалі я буду робити замовлення тільки на цьому сайті .... РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!! НЕПОШКОДУЄТЕ!!!
Цитата
Каріна
# Каріна 14.11.2018, 20:21
Величезне спасибі за килимки та накладки. Всі побажання враховані, замовлення виконано в строк. все професійно, на вищому рівні. Розвитку вам та успіху
Цитата

Краса, комфорт та якість від першої до останньої сходинки!

З повагою «Архітектура сходів»


Написати нам
lestnitsu@gmail.com

Години работи
Пн-Пт 09:00 18:00

Розміщення
м.Київ вул.Василенка 21 (Офіс) м.Вінниця, Хмельницьке шоссе, 7км (Виготовлення)