Накладки на сходинки. Доріжка на сходи.


Килимові протиковзкі накладки на сходи – Види, форми і опис

 

Вид і форма накладок на ступені сходів Фото протиковзких килимових накладок на ступені сходів Опис накладок на ступені сходів
Напівкруглі (класичні)*
накладки на ступені сходів
Напівкруглі стандартні килимові протиковзкі накладки на сходинки – завжди будуть прикрасою для ваших сходів. Класичні накладки – завжди нададуть вашим сходам смак і красу, котрі не змінюються з роками і епохами – елегантність, практичність, безпека і відчуття прекрасної теплоти при ходінні по ним.
Прямокутні*
накладки на ступені сходів
Прямокутні килимові протиковзкі накладки на сходинки – це цікаве дизайнерське рішення. Підкреслить строгий, акуратний і, в той же час, гарний вид ваших сходів. Такий вид накладок на сходинки робиться як з загином на торець ступені, так і без нього.
Овальні*
накладки на ступені сходів
Овальні килимові протиковзкі накладки на сходинки – це ще одне цікаве дизайнерське рішення прикраси та захисту ступенів сходів. Надає і підкреслює м'який, витончений, деколи ніжний вигляд сходів, і особливо при ходінні по ним.
Нестандартні*
накладки на ступені сходів
Нестандартні протиковзкі накладки на ступені сходів – це неординарне рішення покриття ступенів ваших сходів. Зробивши лекала сходинок, завжди можливо зробити і покрити килимовою накладкою будь-яку нестандартну форму ступенів сходів. Ваші сходи будудь завжди оригінальні і неповторні.

*Стандартні накладки на ступені (розміри і форми)

Стандартні накладки на щаблі (розміри і форми)

Краса, комфорт та якість від першої до останньої сходинки!

З повагою «Архітектура сходів»


Написати нам
lestnitsu@gmail.com

Години работи
Пн-Пт 09:00 18:00

Розміщення
м.Київ вул.Василенка 21 (Офіс) м.Вінниця, Хмельницьке шоссе, 7км (Виготовлення)