Накладки на сходинки. Доріжка на сходи.


Накладки на сходинки – придбати

Для того, щоб накладки на ступені придбати, потрібно: 

Придбати накладки на ступені сходів

  1. Зателефонувати в "Відділ продажів" і викликати замірника. (Це потрібно тому, що кожні сходи індивідуальні та зразки кольору ковроліну, з яких будуть робитися ваші килимові накладки на ступені, можуть дещо відрізнятися від того, що ви бачите в електронному вигляді, тому при виклику замірника ви зможете вибрати і подивитись зразки в "живу", з яких ми виготовимо ваші накладинки на сходинки.
  2. Також, якщо у вас нестандартна форма ступенів, вам потрібно буде обов'язково зробити лекала (форми) ступенів, щоб правильно виготовити протиковзкі накладки на ступені ваших сходів. Так само ви отримаєте консультацію, який розмір и форма килимових накладок підійде краще на ваші сходи. Адже вони повинні бути ще й пропорційні розмірам ступенів для того, щоб ваші сходи були по-справжньому красиві. P.S. Багато хто не враховує цього...
  3. Якщо вас все влаштовує – ви укладаєте договір, і ми приступаємо і виготовляємо ваші накладки на сходинки.
  4. Терміни виготовлення з моменту передоплати приблизно 7-14 днів.
  5. Якщо ви з іншого міста і ви хочете безпосередньо замовити колір, розмір і форму, яку будуть мати ваші накладки на сходи – ви можете це зробити, зателефонувавши нам або надіславши вашу заявку нашому менеджеру.
  6. Накладки ми пересилаємо в інші регіони України післяплатою (при невеликій передоплаті) через "Нову Пошту" або інших перевізників.

Гарантія на накладки 5 років.

Краса, комфорт та якість від першої до останньої сходинки!

З повагою «Архітектура сходів»


Написати нам
lestnitsu@gmail.com

Години работи
Пн-Пт 09:00 18:00

Розміщення
м.Київ вул.Василенка 21 (Офіс) м.Вінниця, Хмельницьке шоссе, 7км (Виготовлення)